Jaki jest Twój styl uczenia się?

Wzrokowiec

WZROKOWIEC TO TY !

Witaj Wzrokowcze! Poniżej dowiesz się paru rzeczy o sobie. Pod wynikami znajdziesz kilka zagadnień, których przemyślenie pomoże Ci zgłębić Twoje możliwości i załapać naukę po swojemu. Do dzieła!

Podziel się wynikiem:

Czy zgadzasz się z tym, że…?

Jako wzrokowiec, masz rozwiniętą wyobraźnię przestrzenną. Co to znaczy? Z łatwością wizualizujesz sobie pomieszczenia czy figury geometryczne.

Mało tego! Możesz spokojnie odinstalować Google Maps bo prawdopodobnie masz dobrą orientację w terenie.

Czego potrzebujesz, żeby uczyć się efektywnie? Porządku i spokoju. Zabałaganiona przestrzeń z pewnością nie pomoże Ci w nauce, a hałas utrudnia Ci skupienie.

Co jeszcze jest typowe dla wzrokowców? Zeszyty prowadzą schludnie bo dobre notatki, a szczególnie wyróżnione w nich słowa wpływają na szybkie zapamiętywanie treści. We wspomnieniach wzrokowców jest dużo widoków, krajobrazów, kolorów, przestrzeni. Ciekawe jest to, jakim językiem mówi wzrokowiec. Podobno często używa sformułowań: widzę, że…, popatrz jak…, spójrz jak…, nie widzę tego…

Czy ten opis pasuje do Ciebie?

Wykorzystaj te informacje i zdobywaj wiedzę na swoich zasadach. Sprawdź korepetycje online na Załap.pl. Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i załap to!

Co masz w sobie ze wzrokowca?

Mamy dla Ciebie garść porad oraz sugestie dotyczące Twoich mocnych stron.

PODCZAS NAUKI:

Mocne strony wzrokowca to:

W czasie nauki unikaj: