Jaki jest Twój styl uczenia się?

Słuchowiec

Słuchowiec to Ty!

Witaj Słuchowcze! Poniżej dowiesz się paru rzeczy o sobie. Pod wynikami znajdziesz kilka zagadnień, których przemyślenie pomoże Ci zgłębić Twoje możliwości i załapać naukę po swojemu. Do dzieła!

Podziel się wynikiem: 

Czy zgadzasz się z tym, że…?

Jako słuchowiec jesteś duszą towarzystwa, która łatwo nawiązuje relacje i lubi dyskutować. Z łatwością zapamiętujesz melodie, ton głosu oraz masz świetne wyczucie rytmu.

 

Z dużym prawdopodobieństwem masz smykałkę do języków obcych, choć przyswajanie zasad ortograficznych nie musi być Twoją mocną stroną.

 

I co jeszcze? Szybko zapamiętujesz informacje przekazywane na lekcjach – zwłaszcza, gdy temat zajęć oraz sposób przedstawiania wiedzy jest dla Ciebie interesujący. Miejsca kojarzysz z usłyszaną muzyką, szumem morza, hałasem, a ludzi zapamiętujesz po przeprowadzonych z nimi rozmowach oraz tonie głosu.

 

Ciekawe jest to, jakim językiem mówi słuchowiec. Podobno często używa sformułowań: usłyszę…, słuchaj!, jak ci się z nim rozmawiało?

Czy ten opis pasuje do Ciebie?

Wykorzystaj te informacje i zdobywaj wiedzę na swoich zasadach. Sprawdź korepetycje online na Załap.pl. Ucz się, gdzie chcesz, kiedy chcesz i załap to!

Co masz w sobie ze słuchowca?

Mamy dla Ciebie garść porad oraz sugestie dotyczące Twoich mocnych stron.

PODCZAS NAUKI:

Mocne strony kinestetyka to:

W czasie nauki unikaj: